KATEGORİLER


Ödeme ve Teslimat

Naturelkadukkan.com sitesinde verilen tüm siparişler 2 iş günü içerisinde ArasKargo teslim edilerek en kısa zamanda sizlere ulaştırılmaktadır. Şehir içi veşehir dışı gönderim ücreti aynı olup kampanyalara göre sabit TL cinsinden ödemesayfasında yer almaktadır. www.naturelkadukkan.comfarklı zamanlarda kargo kampanya yapma hakkını saklı tutar. 

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapansiz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede sağlamak dikkateedilen temel noktalardandır. Bu nedenle bu bilgiler hiçbir şekilde naturelkadukkan.comsunucularında tutulmamakta ve ödemeye yönelik tüm işlemlerinnaturelkadukkan.com ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasındagerçekleşmesi sağlanmaktadır. naturelkadukkan.com sitesindeki kredi kartıödemeleri IYZICO sistemi üzerinden gerçekleşmekte ve kredi kartı ile ödemesayfalarının tasarımı, bakımı ve güvenliği IYZICO tarafından sağlanmaktadır.

Alternatif olarak Aras Kargo'nun kapıda ödeme sistemini dekullanabilirsiniz. Aras Kargo'ya kapıda ödemeyi hem nakit hem kredi kartı kullanılarakyapabilirsiniz. Kapıda ödeme seçeneğinde Aras Kargo adına sabit 5 TL ücretsipariş tutarına vergiler hesaplandıktan sonra eklenmektedir.