Ödeme ve Teslimat

Naturelkadukkan.com sitesinde verilen tüm siparişler max 3 iş günü içerisinde Aras Kargo teslim edilerek en kısa zamanda sizlere ulaştırılmaktadır. Şehir içi ve şehir dışı gönderim ücreti aynı olup kampanyalara göre sabit TL cinsinden ödeme sayfasında yer almaktadır. www.naturelkadukkan.com farklı zamanlarda kargo kampanya yapma hakkını saklı tutar. 125 TL üzeri alışverişlerinizde Kargo ücretsizdir. 125 Tl altındaki siparişlerde kargo ücreti Türkiye'nin her yerine 12,5 TL'dir.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede sağlamak dikkate edilen temel noktalardandır. Bu nedenle bu bilgiler hiçbir şekilde naturelkadukkan.com sunucularında tutulmamakta ve ödemeye yönelik tüm işlemlerin naturelkadukkan.com ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır. naturelkadukkan.com sitesindeki kredi kartı ödemeleri IYZICO sistemi üzerinden gerçekleşmekte ve kredi kartı ile ödeme sayfalarının tasarımı, bakımı ve güvenliği IYZICO tarafından sağlanmaktadır.

Alternatif olarak Aras Kargo'nun kapıda ödeme sistemini de kullanabilirsiniz. Aras Kargo'ya kapıda ödemeyi hem nakit hem kredi kartı kullanılarak yapabilirsiniz. Kapıda ödeme seçeneğinde Aras Kargo adına sabit 8 TL ücret sipariş tutarına vergiler hesaplandıktan sonra eklenmektedir. 

İsterseniz havale / eft ile'de ödemeleriniz gerçekleştirebilirsiniz. 

Hesap Adı : CC TURİZM MÜZECİLİK LTD.ŞTİ

İşbankası Aydın Şubesi.  Şube kodu: 3000 

Hesap No:  1685583

iban :  TR 32 0006 4000 0013 0001 6855 83