Gizlilik ve Güvenlik

www.naturelkadukkan.com müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta gibi bazı kişisel bilgilerinizi sizlerden talep etmektedir. www.naturelkadukkan.com sunucularında toplanan bu bilgiler, siparişlerinizin işleme konulması ve hesabınızın yönetilmesi, hizmetlerimizin ve ilgili ürünlerimizin pazarlanması, pazar araştırması amacıyla temsilcileri vasıtası ile gerek e-posta, telefon, faks veya sms yoluyla gerekse de posta yoluyla sizinle irtibat kurmak, internet sitemizi ne şekilde kullandığınıza dair analiz yapmak ve sizlere daha iyi hizmet için internet sitemizi size özgü hale getirmek, kimlik, doğrulama ve kayıt oluşturulması, ürünlerimizi ve hizmetlerimizi ve bunlara ilişkin kişisel seçim olanaklarınızı araştırmak ve geliştirmek, hizmetlerimizi veya ilgili ürünleri sizlere tanıtmak, yeni ürünler ve ilgi çekici bulacağınızı düşündüğü diğer bilgiler hakkındaki promosyon niteliğindeki e-postaları periyodik olarak gönderebilmek ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri sınıflandırması çalışmaları için sadece firmamız tarafından kullanılmakta ve siparişinizin gerçekleştirilmesi için gerekli bilgiler gerektiği ölçüde banka ve kargo şirketi ile paylaşılmaktadır. Bu bilgiler, firmamızın ortaklarının ileride kuracakları şirketler tarafından da kullanılabılır. Üyelik formlarından toplanan bilgiler, siparişin gerçekleştirilmesi dışında söz konusu üyenin haberi ya da aksı bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşılmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanılmamakta ve satılmamaktadır.


Ayrıca, istenilen kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlenen ziyaretçi hareket ve tercihleri analiz edilerek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, müşterilerimize daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amaçlanmaktadır.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.


Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Siteye üye olduğunuzda karşınıza çıkan www.naturelkadukkan.com’dan gönderilen maillerin alt kısmında bulunan "kampanya duyurularından haberdar olmak istemiyorsanız lütfen tıklayınız.” Linkine tıklayarak günlük e-posta gönderim listesinden kolayca çıkabilirsiniz.


Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan sız değerli müşterilerimizin güvenliği en üst seviyede sağlamak dikkate edilen temel noktalardandır. Bu nedenle bu bilgiler hiçbir şekilde naturelkadukkan.com sunucularında tutulmamakta ve ödemeye yönelik tüm işlemlerin www.naturelkadukkan.com ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır. www.naturelkadukkan.com sitesindeki tüm ödemeler İYZİCO sistemi üzerinden gerçekleşmektedir. Bu ödeme sayfasının tasarımı, bakımı ve güvenliği İYZİCO tarafından sağlanmaktadır.

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR