KATEGORİLER


Gizlilik ve Güvenlik

www.naturelkadukkan.com müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıylaisim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta gibi bazı kişisel bilgilerinizi sizlerdentalep etmektedir. www.naturelkadukkan.com sunucularında toplanan bu bilgiler,siparişlerinizin işleme konulması ve hesabınızın yönetilmesi, hizmetlerimizinve ilgili ürünlerimizin pazarlanması, pazar araştırması amacıyla temsilcilerivasıtası ile gerek e-posta, telefon, faks veya sms yoluyla gerekse de postayoluyla sizinle irtibat kurmak, internet sitemizi ne şekilde kullandığınızadair analiz yapmak ve sizlere daha iyi hizmet için internet sitemizi size özgühale getirmek, kimlik, doğrulama ve kayıt oluşturulması, ürünlerimizi vehizmetlerimizi ve bunlara ilişkin kişisel seçim olanaklarınızı araştırmak vegeliştirmek, hizmetlerimizi veya ilgili ürünleri sizlere tanıtmak, yeni ürünlerve ilgi çekici bulacağınızı düşündüğü diğer bilgiler hakkındaki promosyon niteliğindekie-postaları periyodik olarak gönderebilmek ve istenmeyen e-postalarıniletilmemesine yönelik müşteri sınıflandırması çalışmaları için sadece firmamıztarafından kullanılmakta ve siparişinizin gerçekleştirilmesi için gereklibilgiler gerektiği ölçüde banka ve kargo şirketi ile paylaşılmaktadır. Bubilgiler, firmamızın ortaklarının ileride kuracakları şirketler tarafından dakullanılabılır. Üyelik formlarından toplanan bilgiler, siparişingerçekleştirilmesi dışında söz konusu üyenin haberi ya da aksı bir talimatıolmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşılmamakta, faaliyet dışı hiçbirnedenle ticari amaçla kullanılmamakta ve satılmamaktadır.


Ayrıca, istenilen kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasındaizlenen ziyaretçi hareket ve tercihleri analiz edilerek yorumlamaktadır.Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, müşterilerimize daha özelve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amaçlanmaktadır.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talepedilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmimakamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlaraaçıklanabilecektir.


Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece müşteri ulaşabilmekte ve bubilgileri sadece müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilereulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Siteye üye olduğunuzdakarşınıza çıkan www.naturelkadukkan.com’dan gönderilen maillerin alt kısmındabulunan "kampanya duyurularından haberdar olmak istemiyorsanız lütfentıklayınız.” Linkine tıklayarak günlük e-posta gönderim listesinden kolaycaçıkabilirsiniz.


Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapansız değerli müşterilerimizin güvenliği en üst seviyede sağlamak dikkate edilentemel noktalardandır. Bu nedenle bu bilgiler hiçbir şekilde naturelkadukkan.comsunucularında tutulmamakta ve ödemeye yönelik tümişlemlerin www.naturelkadukkan.com ara yüzü üzerinden banka vebilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır. www.naturelkadukkan.comsitesindeki tüm ödemeler İYZİCO sistemi üzerindengerçekleşmektedir. Bu ödeme sayfasının tasarımı, bakımı ve güvenliği İYZİCO tarafındansağlanmaktadır.